środa, 22 marzec 2017 01:00

Remont uszkodzonych gzymsów wieży północnej i fasady Bazyliki

Napisane przez 
Informujemy, że nasza parafia przygotowuje się do przeprowadzenia w bieżącym roku renowacji uszkodzonych gzymsów wieży północnej oraz całej fasady Bazyliki. Otrzymana z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotacja pokrywa część wydatków zaplanowanych prac remontowych. W związku z tym zwracamy się z gorącą prośbą do Czcigodnych Parafian i wszystkich modlących się w naszej świątyni, o wsparcie finansowe tego ważnego i pilnego przedsięwzięcia. Można to uczynić między innymi przekazując 1% kwoty podatku na rzecz fundacji „Sursum Corda”. Ulotki z numerem KRS oraz numerem konta znajdują się przy wyjściu z Bazyliki oraz w zakrystii. Są także zamieszczone na naszej parafialnej stronie internetowej. Pomoc w wypełnieniu formularza PIT można uzyskać w kancelarii parafialnej w każdą środę w godzinach od 13.00 do 15.00. Prosimy także o modlitwę w intencji realizacji zaplanowanych prac remontowych.