Ogłoszenia duszpasterskie


 13 Niedziela Zwykła – 26.06.2022 r.

Dziś na Mszy św. o 11.45 zaśpiewa Chór Archikatedry Lubelskiej pod dyrekcją prof. Grzegorza Pecki. Po mszy świętej zespół wystąpi z krótkim koncertem: zaprezentuje dzieła wokalno-instrumentalne kompozytorów polskich i europejskich. O 17.00 zapraszamy na koncert przygotowany przez naszego organistę pana Marcina Zielińskiego oraz wiolonczelistkę panią Justynę Kanską. Nabożeństwo czerwcowe o 18.30

W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek, św. Ireneusza, biskupa
i męczennika; w środę, uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Z tej okazji podczas Mszy św. o godz. 18.00 gościć będziemy ks. bp Piotra Jareckiego.

W najbliższą niedzielę 3 lipca ofiary z tacy zebrane w kościołach Archidiecezji Warszawskiej zostaną przekazane do dyspozycji papieża Franciszka jako wsparcie jego posługi apostolskiej i charytatywnej.

W poniedziałek o 17.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w ramach
9-letniej nowenny przygotowującej do 200 rocznicy objawień Cudownego Medalika.

Nowenna do Św. Judy Tadeusza tradycyjnie we wtorek o godz. 17.30.

W pierwszy piątek miesiąca pamiętajmy o przyjęciu Komunii św. wynagradzającej. Natomiast w I sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające o 11.00 oraz na Mszę św. ku czci Niepokalanego Serca NMP. o 12.00.

Msza św. dla Wspólnoty Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę w dolnym  kościele o godz. 16.30.

Już dziś informujemy, że w miesiącach wakacyjnych, tzn. w lipcu i w sierpniu, nie będzie w tygodniu Mszy św. o godz. 16.30, a w niedziele nie będzie Mszy św. w dolnym kościele.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Wszystkim rozpoczynającym wakacyjny wypoczynek życzymy dobrej pogody, bezpiecznych podróży i miłych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.